KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 12691260
nr 1269 1260
Gravyrer
3 st. Porträtt, Frankrike, 1800-tal, 19x12 cm
Kondition: fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 augusti 2019
kl 18:23:29
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)